Zpět na výpis článků

Nejlepší osobní sklad v Praze

Delamemisto je technologicky vyspělá skladovací a stěhovací společnost, která nabízí snadné a cenově výhodné rezervace pro zákazníky z řad domácností, ale i firem.

Její cenově dostupné možnosti chytrého skladování jsou nabízeny flexibilně (měsíčně nebo ročně), přičemž online nabídka na míru je k dispozici během několika minut. Nabízejí vlastní skladování i týmovou asistenci při balení a stěhování. Uskladnění si můžete rezervovat online, kdy při roční smlouvě dostanete krabice na zabalení zcela zdarma. Navíc v rámci Prahy je vyzvednutí věcí a odvoz do skladu zcela zdarma.

Skladovací jednotky jsou k dispozici od 1 metru kubického až po jednotky dostatečně velké pro dům s 3 ložnicemi (10 metrů kubických) a vše mezi tím. Sklady DelameMisto jsou čisté, a mají nepřetržitou ostrahu. Jejich skladovací prostory jsou pro veřejnost uzavřeny - přístup do nich mají pouze vyškolení zaměstnanci skladu - takže zatímco své věci ve skladu nemůžete navštívit, prostřednictvím předplatného máte nepřetržitý digitální přístup ke všem svým věcem.

Společnost nabízí online katalog fotografií, který vám umožní přidat vlastní názvy a popisy k uskladněným položkám a také vybrat a naplánovat, které položky si přejete doručit přímo k vám. Pomocí zákaznického portálu můžete také zjistit aktuální stav svých položek, vytvářet schůzky, provádět platby a zobrazovat fakturační údaje.

Delamemisto nabízí bezproblémové vyzvednutí a doručení vašich předmětů domů z jejich skladu, přičemž je k dispozici pomoc při balení a poskytnutí balícího materiálu. Chcete-li své věci uložit do skladu, můžete si naplánovat vyzvednutí nebo vyzvednutí a zabalení, což vám dává možnost požádat o pomoc při balení všeho, co jde do chytrého skladu společnosti Delamemisto.

Všichni zaměstnanci společnosti Delamemisto jsou navíc vyškolení pracovníci, kteří jsou důkladně prověřeni, takže se můžete spolehnout, že vy i vaše věci jsou v dobrých rukou.

Ceník skladování Delamemisto

DělámeMísto nabízí pronájem skladovacích prostor od 1měsíce až po 1 rok Ceny jednotek jsou stanoveny podle toho, kolik prostoru potřebujete - platíte pouze za to, co využijete. Tento poplatek se upravuje podle toho, jak přidáváte nebo odebíráte předměty z úložného prostoru, včetně případů, kdy je vaše odhadovaná potřeba úložného prostoru větší nebo menší, než se očekávalo v den sjednání schůzky k vyzvednutí.

Další výhody

Služba Delamemisto vám umožňuje spravovat jednotlivé položky ve skladu prostřednictvím fotografického soupisu a kdykoli požádat o vyzvednutí a doručení od dveří ke dveřím. Do úložiště můžete přidat další položky nebo naplánovat vrácení libovolných položek prostřednictvím doručení nebo přepravy.

Službu můžete kdykoli zrušit a společnost počká s platbou, dokud nebude vaše stěhování dokončeno.

DělámeMísto je dostupné zatím v Praze a ve Středních Čechách.

U vybraných způsobilých položek může společnost Delamemisto za paušální poplatek zaslat položky po Česku kamkoliv. Například lyže přes zimní sezonou.

Kdykoli si přejete přidat položky do skladu, můžete si naplánovat vyzvednutí prostřednictvím mailu. Cena této služby závisí na počtu položek, datu schůzky a na tom, jakou asistenci personálu si zvolíte. Tyto schůzky obvykle stojí 99 Kč plus poplatek za každou položku ve výši 99 Kč.


Zajímají vás naše další články?
Zpět na výpis článků